Mes naudojame sausainėlius, kad jums mūsų paslaugomis būtų patogiau naudotis, pagerintume mūsų svetainę bei pateiktume jums pritaikytus pasiūlymus Treatwell, Salonas Gadrani ir kitose svetainėse. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų sausainėlių naudojimo nuostatomis.

Komanda

AG

Aja Gadrani

Blakstienų meistrė

Ruslan

Tatuiruotojas

Olia

Manikiūrininkė

J

Justina

Manikiūrininkė

D

Diana

Kosmetologė-masažuotoja.

Esu plataus profilio meistrė. Baigusi studijas Vilniaus kolegijoje. Pastoviai besidominti naujausiomis tendencijomis grožio srityje ir dalyvaujanti masažo ir veido priežiūros seminaruose . Kosmetologija ir masažas man- profesija ir pašaukimas vienu metu. Dovanoti žmonėms jaunystę ir sveiką grožį -tai yra mano darbas. Už pečių 6 metų darbo patirtis kosmetologijos ir masažo srityje. Savo klientams aš siūlau didelį spektrą kosmetologinių ir SPA procedūrų. Veido odos priežiūra, odos valymas, pilingai, Veido masažai ir SPA procedūros
Procedūrų metu naudoju tik kokybiškas sertifikuotas medžiagas iš patikimų, laiko patikrintų gamintojų. Ateikite susipažinti ir būkime gražios!

Olga

Kirpėja

N

Nadežda

Plataus profilio kirpėja, koloristė

Esu sertifikuota plataus profilio kirpėja.Grožio srityje dirbu 10 metų. Esu dirbusi ne tik grožio salonuose, bet ir specializuotame vaikų salone, turiu patirtį kirpimo su mažyliais. Stengiuosi tobulinti savo žinias bei įgūdžius. Nuolat seku plaukų priežiūros bei formavimo naujienas, tendencijas, tam kad savo klientams pasiūlyti tai kas pažangiausia ir geriausia. Nes jus svarbiausi.

D

Dinara

Kirpėja-vizažistė

A

Ariana

Kirpėja

K

Katažyna

Keratininio tiesinimo specialistė

Ela

Antakių meistrė- vizažistė

Vizažistė. Baigusi Make up Secrets akademija. Dalyvavo teoriniame ir praktiniame “Color & Wedding make-up” su Olga Pekarskaja seminare. Nuolatos domisi vizažo madomis.

N

Neringa

Vizažistė

Profesionali vizažistė. Makiažas -mano aistra. Todėl kiekvienai iš Jūsų skiriu išskirtinį dėmesį. Esu sukaupusi patirtį jau 7 metus , nes kiekviena proga yra išskirtinė, kad Jums būtų lengviau išsirinkti siūlau : dieninį makiažą , proginį ir vestuvinį. Dirbu su kokybiška kosmetina su meile ir aistra !

Oksana

Permanento meistrė

N

Natalija

Manikiūrininkė